Doprava a platba

 

1. Doručení prostřednictvím České pošty

Zásilky posíláme formou"Balík do balíkovny" , " Balík do ruky", "Balík na poštu", popř. "Expresní Balík do ruky".

Ceník: 

- Sazba za doručení formou "Balík do balíkovny" je 85,-"Balík do ruky" je 110 Kč a "Balík na poštu" je 105 Kč.

- Sazba za doručení formou "Expresní Balík do ruky" je v případě objednávky do 250ks sarančat 155 Kč a v případě objednávky většího množství sarančat 195 Kč.

- Balík do ruky, Balík do balikovny a Balík na poštu je doručen zpravidla do 24h od odeslání (výjimečně do 48-72hod od podání na poště), jedná se o živé tvory, proto tyto zásilky rozesíláme pouze v pracovních dnech pondělí, úterý, středa (aby jsme se vyvarovali situaci, že balík se sarančaty zůstane na poště uložen přes víkend). Ve čtvrtek sarančata odesíláme pouze na výslovné přání zákazníka a jeho zodpovědnost (už se stalo, že pošta doručila sarančata až po víkendu).

- Expresní Balík do ruky - jedná se o expresní zásilku, kdy je českou poštou garantováno doručení do 24h od podání na poště, a to i v sobotu nejpozději do 14h. 

Upozorňujeme naše zákazníky, že v extrémních teplotách nejsme schopni ovlivnit a zaručit, že budou sarančata dodaná bez jediné újmy! Od nás odchází sarančata živá, vitální a dobře najezená, ale mezi odesláním od nás a doručením k Vám je ještě mezičlánek přepravce "Česká pošta", jehož fungování a skladování zásilek během přepravy bohužel nemůžeme ovlivnit. Může se také stát, že sarančata stráví na cestě víc jak 1-2 dny, což může mít vliv na jejich vitalitu a zdravotní stav.

Způsob platby:

Platba předem na účet - platba předem na účet: 4509647083/0800. Variabilní symbol je číslo Vaší objednávky.

Připsání platby na účet trvá, platba musí být na náš účet připsána nejpozději v den odeslání do 9h (tzn je potřeba platbu odeslat nejpozději předchozí den před plánovaným dnem odeslání), potřebujete-li ale odeslání sarančat urychlit, zašlete nám el. potvrzení o provedení platby, na základě kterého Vám sarančata také odešleme.

Dobírka - zaplatíte hotově při převzetí zásilky, v případě dobírky je ještě účtován poplatek 45Kč

- na základě velmi špatných zkušeností se zasílání sarančat na dobírku u nových zákazníků není u nového zákazníka možné platit zboží na dobírku! Toto opatření bylo zavedeno z důvodu čím dál častějších případů, kdy si nový zákazník objednal sarančata a následně zásilku nepřevzal (popř. nechal uloženou na poště).

 - V případě uložení zásilky na poště je vzhledem k charakteru zásilky zkrácena úložní doba na 3 pracovní dny, následně je zásilka odeslána zpět prodejci.

Dle platných obchodních podmínek platí, že odmítne-li zákazník bez udání závažného důvodu zásilku převzít, budou mu účtovány náklady spojené s dopravou a případným úhynem hmyzu!

 

2. ZDARMA osobní převzetí v Brně na stanovených místech:

- každý ČTVRTEK (neplatí ve státní svátek) odpoledne.

Min. hodnota zboží pro tento typ předání je 100 kč.

- Při tomto způsobu dopravy je možné platit POUZE HOTOVĚ.

- POZOR! Nejedná se o rozvoz na konkrétní adresu, jsou stanovena předávací místa, kde je možné si sarančata převzít (většinou v rozmezí 13-15h).

- Místa předání jsou Futurum Vídeňská a Hornbach Heršpická.

 

3. Možnost osobního převzetí na stanoveném místě ve městech Mikulov, Pohořelice, popř. rozvoz na konkrétní adresu v Brně - poplatek 50 Kč.

Termíny aktuálních míst předání najdete v sekci "aktuality", obvykle se jedná o dny:

- každý čtvrtek Brno (neplatí ve státní svátek) v odpoledních hodinách - rozvoz na konkrétní adresu 

- každý čtvrtek MIKULOV / Pohořelice (neplatí ve státní svátek) - na parkovišti u Tesca (popř. dle domluvy).

- Za tento rozvoz se účtuje poplatek 50 Kč.

Min. hodnota zboží pro tento typ předání je 100 kč.

- Při tomto způsobu dopravy je možné platit POUZE HOTOVĚ.

 - V případě velkého zájmu ze strany odběratelů je možné domluvit i další místa předání.