Odeslání sarančat příští týden viz banner na hlavní stránce nebo má FB stránkách

Základní informace

PŘÍJEM A ODESÍLÁNÍ OBJEDNÁVEK

Objednávky přijímáme přes e-shop, popř. e-mailem na prodejsarancat@email.cz.

- Předpokládaný termín odeslání hmyzu je uveden při výběru dopravy (popř. u konkrétní velikosti sarančat. S tímto termínem odeslání můžete počítat, už neodesíláme žádné e-mailu ohledně termínu odeslání! Kdyby se z nějakého důvodu termín odeslání změnil, dáme Vám určitě vědět. 

- Balík do ruky/ Balík na poštu odesíláme v pracovních dnech pondělí, úterý a středa, EMS balík je možné odeslat i v pátek.

- Chcete- li hmyz odeslat v konkrétní den, prosím uveďte nám tento den do poznámky, bude-li to možné, rádi Vám vyhovíme.

- Objednávejte hmyz s předstihem, ideálně alespoň 2 pracovní dny před požadovaným dnem odeslání.

- V případě platby předem převodem je hmyz odeslán až po obdržení platby na náš účet. Je potřeba, aby platba byla připsána na náš účet 1 pracovní den před plánovaným dnem odeslání. Potřebujete-li hmyz odeslat co nejdříve, odešleme Vám ho také na základě zaslání elektrického potvrzení o o odeslání platby.  

- Není-li Vám zásilka doručena do 2 pracovních dnů po odeslání, popř. setkáte-li se s jiným problémem během přepravy zásilky, neváhejte nás kontaktovat na email prodejsarancat@email.cz, pomůžeme Vám danou situaci řešit.

 

SKLADOVÁ DOSTUPNOST

- Možné termíny odeslání/ osobního předání a dostupnost jsou uvedeny přímo v kategorii daného hmyzu, popř. u daného způsobu dopravy. 

 

CHYSTÁNÍ KRMNÉHO HMYZU

- Veškerý hmyz je chystán až v den odeslání/osobního předání a na cestu vyráží až po snídani, takže čerstvě najezený:)

- Od nás odchází hmyz vitální, živý a v počtu, který jste si objednali. Bohužel ale nejsme schopni ovlivnit počasí ani manipulaci se zásilkami na straně přepravce, takže za úhyn a případné požrání způsobené během přepravy neručíme, ale vyskytne li se jakýkoli problém s vitalitou dodaných sarančat, informujte nás o tom nejpozději do 24h  od doručení zásilky, nenecháme Vás v tom a situaci budeme řešit. :)

 

ZPŮSOB KOMUNIKACE

- Objednávky přijímáme přes e-shop, popř. přes uvedený e-mail. V případě objednávky přes e-mail prosím vždy koukněte na e-shop, zda je daná velikost aktuálně k dispozici.

- Přes den se věnujeme chystání Vašich objednávek, proto máme jako hlavní komunikační prostředek uveden e-mail a emaily vyřizujeme brzo ráno, popř. převážně až odpoledne/večer, kdy už jsou všechny balíčky odevzdané na poště.

 

 ODESÍLÁNÍ DAŇOVÝCH DOKLADŮ

- Daňové doklady odesíláme pouze elektronicky, a to vždy do 1 dne po převzetí zásilky. Potřebujete-li doklad dodat v jiné podobě, prosím uveďte nám to při objednávce do poznámky.

To je k tomu základu asi vše, detailněji rozepsané informace najdete v jednotlivých záložkách.

Velmi si vážíme spolupráce s našimi zákazníky a těšíme se na každou další objednávku! :)

Lenka Václavíková

 logo-sarancata